Wyszczuplanie

Jak schudłam dzięki SPA

Na początek napiszę parę słów o sobie, a raczej o swoim ciele. Jestem kobietą prowadzącą aktywny tryb życia i dbająca o zdrowie oraz sylwetkę… Problem w tym, że z każdym rokiem jest mi trudniej utrzymać ją w dobrej kondycji. Kiedy byłam jeszcze w liceum, wystarczyło, że nie jadłam za dużo, do szkoły chodziłam na piechotę, a mój brzuch wyglądał idealnie płasko, wystawały mi nawet kostki na biodrach. Na studiach utrzymanie takiej formy zaczęło być coraz trudniejsze i wymagało dodatkowych ćwiczeń i wysiłku fizycznego, by pozostać szczupłą. Nie do końca się to udawało, bo kto ma czas, by regularnie ćwiczyć? Zresztą odchudzanie nigdy nie należało do rzeczy prostych.

Teraz, ponad dziesięć lat od ukończenia studiów, w końcu udało mi się wrócić do wagi z liceum. Pewnie nie wierzycie? To teraz opowiem Wam o metodzie, która pozwoliła mi się tak odchudzić.

Znalazłam ją w ofercie ulubionego SPA, do którego często udawałam się na masaże lub zabiegi kosmetyczne. Nazywa się CryoLab i jest znana na świecie jako jedna z najefektywniejszych metod trwałego usuwanie tkanki tłuszczowej. W dodatku bez pomocy chirurga. Technologia pozwala na miejscowe zamrażanie tkanki tłuszczowej, która w wyniku tego procesu obumiera, zaś procesy metaboliczne usuwają ją z organizmu. Po zabiegu widoczne jest odchudzenie w miejscu zabiegowym, ujędrnienie skóry i zmniejszenie cellulitu, a także redukcja zmarszczek i bruzd. Jest to świetna metoda wyszczuplająca i na dodatek bezinwazyjna, a więc całkowicie bezpieczna. Polecam.

Published by

adrianna.ryl.ik@gmail.com

To ja! Adrianna! Zobacz co siedzi w mojej głowie! Szukasz inspiracji na dietę? Nie wiesz jak schudnąć? Sprawdź mój blog!