Razem walczmy z cellulitem!

Drogie Panie, zapewne każda z nas na słowo „cellulit” reaguje tak samo lub przynajmniej podobnie. Każda z nas ma różne uwarunkowania genetyczne i budowę ciała. Spójrzmy prawdzie w oczu. Żyjemy zbyt intensywnie, zbyt szybko, by przestrzegać zdrowej diety lub wysysać z siebie ostatnie resztki siły i wylewać siódme poty na siłowni czy bieżni. Nawet przestrzeganie zdrowego trybu życia nie gwarantuje, że w którymś momencie życia nie zaobserwujemy u siebie cellulitu lub nieoczekiwanego przyrostu tkanki tłuszczowej. Większość nas nie podejmuje walki z tym krępującym problemem, ponieważ pozbywanie się tego wroga często kojarzone jest z chirurgią plastyczną i zabiegiem operacyjnym. Dlatego postanowiłam przedstawić Wam dwie całkowicie bezpieczne metody nieinwazyjne, dzięki którym tkanka tłuszczowa pójdzie w niebyt.

Skórka pomarańczowaPierwsza z technik to ICOONE. Polega ona na podciśnieniowym masażu całego ciała za pomocą głowic z rolkami, które działają na każdy milimetr ciała. Mówiąc prościej, taka technika masażu stymuluje i pobudza układ krążenia, przyśpiesza metabolizm i usuwa nadmiar wody i toksyn z organizmu. Pomaga pozbyć się cellulitu, powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, zwalcza zapalenia mięśni i stawów oraz powstrzymuje wszelkie objawy starzenia się skóry. Dodatkową zaletą tej metody jest możliwość ujędrnienia piersi oraz pośladków.

Drugim ciekawym sposobem jest metoda zwana ZAFFIRO. Stosuje się ją przede wszystkim do poprawy napięcia i elastyczności skóry oraz do zniwelowania obwisłości skóry w poszczególnych miejscach ciała. Technologia ta wykorzystuje stworzone przez specjalistów urządzenie, które za pomocą promieniowania podczerwieni IR oddziałuje na włókna kolagenowe, powodując ich skurczenie oraz zwiększoną produkcję kolagenu. Tym samym skóra uelastycznia się, staje się gęstsza, a na dodatek znikają wszelkie zmarszczki i bruzdy. Efekt ten utrzymuje się bardzo długo po zabiegu.

Obie metody są bezinwazyjne, a efekty zdumiewające.

Published by

adrianna.ryl.ik@gmail.com

To ja! Adrianna! Zobacz co siedzi w mojej głowie! Szukasz inspiracji na dietę? Nie wiesz jak schudnąć? Sprawdź mój blog!