Cenna rada – czyli jak w sześć tygodni po ciąży odzyskałam szczupłą sylwetkę.

Opowiem Wam, jak dzięki przyjaciółce pracującej w SPA odzyskałam sylwetkę sprzed zajścia w ciążę… Ba! Moje ciało wygląda teraz nawet lepiej niż kiedykolwiek i jestem z tego dumna! Co więcej, osiągnięcie tego zajęło mi jedyne trzy tygodnie.

W Internecie znajdziecie wiele porad na temat odchudzania i zabiegów wyszczuplających po ciąży. Rzeczywiście, większość z nich prawdopodobnie się sprawdza. W większym lub mniejszym stopniu. Nie zaprzeczam, że można schudnąć dzięki właściwej diecie i aktywnościom fizycznym. Jednak proces ten jest długotrwały, a ja chciałam wrócić do formy jak najszybciej. Pragnęłam od razu być szczupła, lekka i pełna energii. Chciałam bez skrępowania móc pokazać się na basenie i być atrakcyjna. Radykalna dieta i aktywność fizyczna z pewnością pozwoliłyby mi się tak wyszczuplić, lecz ten, kto przymusowo musiał poddać się restrykcyjnej diecie i schudnąć kilkanaście kilogramów, wie, że niełatwo być ascetą. Poza tym nie od dziś wiadomo, że po takich metodach kondycja skóry nie ma się najlepiej: jest obwisła, nieelastyczna.

Na szczęście wkrótce po tym, jak urodziłam, zadzwoniła do mnie koleżanka z gratulacjami. Oczywiście zagadałyśmy się i właśnie wtedy poleciła mi świetną metodę, którą oferuje pobliskie SPA. Wie, że działa, ponieważ pracuje w tym miejscu i może obserwować efekty. Dla mnie była to wystarczająca rekomendacja. W tamtym momencie zrobiłabym wszystko, by schudnąć.

Metoda, która poleciła mi koleżanka, nazywa się Maximus i polega na kompleksowym i bezinwazyjnym redukowaniu tkanki tłuszczowej oraz na efektywnym modelowaniu sylwetki. System ten wykorzystuje fale radiowe, które podgrzewają tkankę tłuszczową znajdującą się pod skórą i powodują uwolnienie tłuszczu z komórek. Efektem tego jest przyśpieszony naturalny metabolizm. Co więcej, po zabiegu skóra jest doskonale napięta i elastyczna. Już po jednym takim zabiegu można zauważyć olbrzymie efekty. Jeżeli jednak powtarza się je z tygodniowymi odstępami, można szybko dojść do lepszej sylwetki niż przed ciążą. Polecam.

Published by

adrianna.ryl.ik@gmail.com

To ja! Adrianna! Zobacz co siedzi w mojej głowie! Szukasz inspiracji na dietę? Nie wiesz jak schudnąć? Sprawdź mój blog!